About - Massarius

Massarius opende haar deuren in 2012. Vandaag de dag is het een internationaal bedrijf met kantoren in
Nederland en Spanje. Het hoofdkantoor is gevestigd in Amsterdam.

We handelen met integriteit

We zijn eerlijk, transparant en opereren vanuit de beste intenties voor onze klanten en ons bedrijf. We zetten ons in voor toekomstbestendige inkomstenbronnen.

We zijn pioniers

We hebben een nieuwsgierige geest en streven altijd naar het beste. We testen, buigen en reconstrueren de grenzen van de norm. We volgen een technologie-agnostische aanpak en we leren van dingen die niet werken of niet volgens plan verlopen. We experimenteren al vroeg met nieuwe technologie en producten en bepalen de waarde ervan voor onze klanten en ons bedrijf.

We zijn marktleiders

We kennen onze industrie door en door. Van mediacreatie en technologie tot prijsstelling en juridische implicaties. We zitten bovenop de laatste ontwikkelen, die we combineren met een zeer korte time to market.

Wij leveren kwaliteit en service, altijd

We bieden producten en diensten die premiumwaarde voor onze klanten opleveren.

We zijn betrokken

We zijn gepassioneerd, en zetten ons voor de volle 100% in voor onszelf, onze collega’s, ons bedrijf en onze klanten. Iedere dag weer.

We zijn op zoek naar collega’s! Kom ons team versterken.

Adformatie sprak met directeur Bert Jan over industrietrends en -ontwikkelingen.

We hebben gewonnen! We worden een jaar ondersteund bij het betreden van de UK-markt.

De speerpunten van mediabedrijven voor 2021 heeft Adformatie in kaart gebracht

Team

Bert Jan ten Kate

Bert Jan ten Kate

Founder

+31 6 23460806

bertjan@massarius.com

Ramses van Hövell

Ramses van Hövell

Account Director

+31 6 23348410

ramses@massarius.com

Juan Manuel Beltran

Juan Manuel Beltran

Publisher Manager Spain

+34 638091156

juanmanuel@massarius.com

Jelle van Willigen

Jelle van Willigen

Product Manager

+31 6 19219982

jelle@massarius.com

Richard Ramcharan

Richard Ramcharan

Product Manager

+31 6 53636864

richard@massarius.com

Evelyn Liu

Evelyn Liu

Operational & Office Manager

+31 6 11405214

evelyn@massarius.com

Cathelijne Mooren

Cathelijne Mooren

Account Manager

+31 6 29209835

cathelijne@massarius.com

Fred van Leeuwen

Fred van Leeuwen

Sales Director Publisher Products

+31 6 53981086

fred@massarius.com

Ella Burgoyne

Ella Burgoyne

Account Executive

+31 6 57309187

ella@massarius.com

Bobby Testa

Bobby Testa

Manager Operations

+31 6 42310957

bobby@massarius.com

Vincent Buckner

Vincent Buckner

Business Intel Developer

vincent@massarius.com

Carmen Fernández Luengo

Carmen Fernández Luengo

Programmatic Manager

carmen@massarius.com

Zeynep Karabuda

Zeynep Karabuda

Business Analyst

zeynep@massarius.com

Lars Boers

Lars Boers

Data Scientist

lars@massarius.com

David Mokken

David Mokken

Operations Analyst

david@massarius.com

Simon Wiering

Simon Wiering

Developer In-App

simon@massarius.com

Costa van Elsas

Costa van Elsas

Front-end Developer

costa@massarius.com

George Baltzopoulos

George Baltzopoulos

Data Scientist

george@massarius.com

Marta Nadal

Marta Nadal

Communication & Finance executive

martanadal@massarius.com

Baptiste Houareau

Baptiste Houareau

Finance Analyst

baptiste@massarius.com

Rianne van der Sar

Rianne van der Sar

Project Manager Acceleration

rianne@massarius.com

Bart Kersten

Bart Kersten

Finance Manager

bartkersten@massarius.com

Shanna Strube

Shanna Strube

Office & HR coordinator

shanna@massarius.com

Berend Kemper

Berend Kemper

Front-end Developer

berend@massarius.com

Hielke Bode

Hielke Bode

Account Executive

hielke@massarius.com

Georgios Doulgeris

Georgios Doulgeris

Front-end Developer

g.doulgeris@massarius.com

Marnix van der Heijden

Marnix van der Heijden

Adtech support

marnix@massarius.com

Ashwin van Gool

Ashwin van Gool

Data Engineer

ashwin@massarius.com