About - Massarius

Massarius opende haar deuren in 2012. Vandaag de dag is het een internationaal bedrijf met kantoren in
Nederland en Spanje. Het hoofdkantoor is gevestigd in Amsterdam.

We handelen met integriteit

We zijn eerlijk, transparant en opereren vanuit de beste intenties voor onze klanten en ons bedrijf. We zetten ons in voor toekomstbestendige inkomstenbronnen.

We zijn pioniers

We hebben een nieuwsgierige geest en streven altijd naar het beste. We testen, buigen en reconstrueren de grenzen van de norm. We volgen een technologie-agnostische aanpak en we leren van dingen die niet werken of niet volgens plan verlopen. We experimenteren al vroeg met nieuwe technologie en producten en bepalen de waarde ervan voor onze klanten en ons bedrijf.

We zijn marktleiders

We kennen onze industrie door en door. Van mediacreatie en technologie tot prijsstelling en juridische implicaties. We zitten bovenop de laatste ontwikkelen, die we combineren met een zeer korte time to market.

Wij leveren kwaliteit en service, altijd

We bieden producten en diensten die premiumwaarde voor onze klanten opleveren.

We zijn betrokken

We zijn gepassioneerd, en zetten ons voor de volle 100% in voor onszelf, onze collega’s, ons bedrijf en onze klanten. Iedere dag weer.

We zijn op zoek naar collega’s! Kom ons team versterken.

Lees meer over ons eerste jaar in de UK.

interview Bert

Bas Vlugt sprak met Bert Jan over Massarius en de programmatic advertising industrie.

We hebben gewonnen! We worden een jaar ondersteund bij het betreden van de UK-markt.

Team

Bert Jan ten Kate

Bert Jan ten Kate

Founder

+31 6 23460806

bertjan@massarius.com

Fred van Leeuwen

Fred van Leeuwen

Sales Director

+31 6 53981086

fred@massarius.com

Juan Manuel Beltran

Juan Manuel Beltran

Publisher Manager Spain

+34 638091156

juanmanuel@massarius.com

Jelle van Willigen

Jelle van Willigen

Product Manager

+31 6 19219982

jelle@massarius.com

Evelyn Liu

Evelyn Liu

Operational & Office Manager

+31 6 11405214

evelyn@massarius.com

Bart Kersten

Bart Kersten

Finance Manager

bartkersten@massarius.com

Les MacKenzie

Les MacKenzie

Commercial Lead a.i.

les@massarius.com

Marvin Vacquier Droop

Marvin Vacquier Droop

Business Development

marvin@massarius.com

Rianne van der Sar

Rianne van der Sar

Project Manager Acceleration

rianne@massarius.com

Vincent Buckner

Vincent Buckner

Business Intel Developer

vincent@massarius.com

Lars Boers

Lars Boers

Data Scientist

lars@massarius.com

Zeynep Karabuda

Zeynep Karabuda

Business Analyst

zeynep@massarius.com

Bram van Putten

Bram van Putten

Product Manager

bram@massarius.com

Simon Wiering

Simon Wiering

Developer In-App

simon@massarius.com

Pam van Alfen

Pam van Alfen

Technical Account Manager

pam@massarius.com

Georgios Doulgeris

Georgios Doulgeris

Data Engineer

g.doulgeris@massarius.com

Marta Nadal

Marta Nadal

Communication & Finance executive

martanadal@massarius.com

George Baltzopoulos

George Baltzopoulos

Data Scientist

george@massarius.com

Holly Anne

Holly Anne

Client Services

hollyanne@massarius.com

Magdalena Rzepkowska

Magdalena Rzepkowska

Business Analyst

magdalena@massarius.com

Yingdong Yao

Yingdong Yao

Business Analyst

yingdong@massarius.com

Shanna Strube

Shanna Strube

Office & HR coordinator

shanna@massarius.com

Berend Kemper

Berend Kemper

Front-end Developer

berend@massarius.com

Thomas Ham

Thomas Ham

Front-end Developer

thomas@massarius.com

Marnix van der Heijden

Marnix van der Heijden

Adtech support

marnix@massarius.com

Vanessa Feleskoura

Vanessa Feleskoura

Data Analyst

vanessa@massarius.com

Filipe Tomé

Filipe Tomé

Solutions Engineer

filipe@massarius.com

Nathalie Huizeling

Nathalie Huizeling

Finance Analyst

nathalie@massarius.com

Michael den Hartog

Michael den Hartog

Front-end Developer

michael@massarius.com