About - Massarius

Massarius opende haar deuren in 2012. Vandaag de dag is het een internationaal bedrijf met kantoren in
Nederland en Spanje. Het hoofdkantoor is gevestigd in Amsterdam.

We handelen met integriteit

We zijn eerlijk, transparant en opereren vanuit de beste intenties voor onze klanten en ons bedrijf. We zetten ons in voor toekomstbestendige inkomstenbronnen.

We zijn pioniers

We hebben een nieuwsgierige geest en streven altijd naar het beste. We testen, buigen en reconstrueren de grenzen van de norm. We volgen een technologie-agnostische aanpak en we leren van dingen die niet werken of niet volgens plan verlopen. We experimenteren al vroeg met nieuwe technologie en producten en bepalen de waarde ervan voor onze klanten en ons bedrijf.

We zijn marktleiders

We kennen onze industrie door en door. Van mediacreatie en technologie tot prijsstelling en juridische implicaties. We zitten bovenop de laatste ontwikkelen, die we combineren met een zeer korte time to market.

Wij leveren kwaliteit en service, altijd

We bieden producten en diensten die premiumwaarde voor onze klanten opleveren.

We zijn betrokken

We zijn gepassioneerd, en zetten ons voor de volle 100% in voor onszelf, onze collega’s, ons bedrijf en onze klanten. Iedere dag weer.

We zijn op zoek naar collega’s! Kom ons team versterken.

Adformatie sprak met directeur Bert Jan over industrietrends en -ontwikkelingen.

interview Bert

Bas Vlugt sprak met Bert Jan over Massarius en de programmatic advertising industrie.

We hebben gewonnen! We worden een jaar ondersteund bij het betreden van de UK-markt.

Team

Bert Jan ten Kate

Bert Jan ten Kate

Founder

+31 6 23460806

bertjan@massarius.com

Juan Manuel Beltran

Juan Manuel Beltran

Publisher Manager Spain

+34 638091156

juanmanuel@massarius.com

Jelle van Willigen

Jelle van Willigen

Product Manager

+31 6 19219982

jelle@massarius.com

Evelyn Liu

Evelyn Liu

Operational & Office Manager

+31 6 11405214

evelyn@massarius.com

Georgios Doulgeris

Georgios Doulgeris

Data Engineer

g.doulgeris@massarius.com

George Baltzopoulos

George Baltzopoulos

Data Scientist

george@massarius.com

Holly Anne

Holly Anne

Client Services

hollyanne@massarius.com

Vincent Buckner

Vincent Buckner

Business Intel Developer

vincent@massarius.com

Berend Kemper

Berend Kemper

Front-end Developer

berend@massarius.com

Thomas Ham

Thomas Ham

Front-end Developer

thomas@massarius.com

Andriani Papadopoulou

Andriani Papadopoulou

Data Engineer

andriani@massarius.com

Dave Schaatsbergen

Dave Schaatsbergen

Junior Front-end Developer

dave.schaatsbergen@massarius.com

Thanasis Zapatetas

Thanasis Zapatetas

Data Scientist

thanasis@massarius.com

Kaya Bosman

Kaya Bosman

Junior Sales & Accountmanager

kaya@massarius.com

Jan Mulder

Jan Mulder

Quantitative Analyst

jan@massarius.com

Lot van Neerbos

Lot van Neerbos

Junior Technical Analyst

lot.van.neerbos@massarius.com

Neha Sachdeva

Neha Sachdeva

Client Services

neha.sachdeva@massarius.com

Sandra Buffing

Sandra Buffing

Financial worker

sandra.buffing@massarius.com