Team - Massarius

Team

Bert Jan ten Kate

Bert Jan ten Kate

Founder

bertjan@massarius.com

Ramses van Hövell

Ramses van Hövell

Account Director

ramses@massarius.com

Juan Manuel Beltran

Juan Manuel Beltran

Publisher Manager Spain

juanmanuel@massarius.com

Estée Lennertz

Estée Lennertz

Account Executive

estee@massarius.com

Carolina Rodrigues

Carolina Rodrigues

Pricing & Strategy

carolina@massarius.com

Jelle van Willigen

Jelle van Willigen

Product Manager

jelle@massarius.com

Bobby Testa

Bobby Testa

Manager Operations

bobby@massarius.com

Sander Kaasjager

Sander Kaasjager

Business Analyst

sander@massarius.com

Lennard Deurman

Lennard Deurman

Developer

lennard@massarius.com

Evelyn Liu

Evelyn Liu

Operational & Office Manager

evelyn@massarius.com

Mascha Borremans

Mascha Borremans

Technical Solutions

services@massarius.com

Vincent van der Meer

Vincent van der Meer

Trafficker

services@massarius.com

Vacature

Vacature

Yield Manager

Vacature

Vacature

Finance Manager

Vacature

Vacature

Stage Marketing

Vacatures

Klik om door gelinkt te worden naar de openstaande vacatures

Vacatures